ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ

 

Бесараба Микола Дмитрович

Стаціонар інтенсивної терапії складається з 2 постів по 6 ліжок, один з постів - 6 чистих ліжок (для післяопераційних хворих та хворих неврологічного та терапевтичного інший - 6 септичних (гнійних) ліжок – 84 кв.м. – для септичних гнійних хворих з двома окремими палатами площею до 15 кв.м. У грудні місяці 2011закінчився капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Відділення оснащене  сучасною наркозно-дихальною апаратурою, приліжковими кардіомоніторами, комп’ютерною технікою, апарат визначення КЛС – ABL-5, шприцеві інфузомати різних виробників. Кисневі концентратори, рентгенапарат, пульсоксиметри. У вересні 2011року отримано 12 нових  функціональних ліжок для хворих, та 12 нових кардіомоніторів.

За 2011 рік у ВАІТ всього лiкувалось 994 хворих, оборот ліжка 82,8, середня тривалість перебування 3,39 ліжкодня.

Щодо роботи анестезіологічного забезпечення, то отримано наступні дані: кiлькiсть загальних знечулень в 2011 році порівняно з 2010 роком збільшилась на 477 знечулень, значно збільшилась кількість внутрішньовенних знечулень. Більшого розповсюдження набула регіонарна анестезія (спинно-мозкова та перидуральна анестезія). Кардинально помінялась структура знечулень,що зумовлено забезпеченістю анестезіологічної служби медикаментами в достатній кількості та економічною вигодою спинальних та перидуральних анестезій.

Перелік впроваджень та досліджень проведених на базi анестезiолого-реанiмацiйного вiддiлення ХОЛ

За 2011 рiк у вiддiленнi: 

  • Продовжується  використання датчиків для вимірювання ВЧТ  при черепно-мозковій травмі та ГПМК.
  • Продовжується   проведення інгаляційних наркозів з використанням інгаляційних анестетиків зокрема (Севоран).
  • Продовжується   проведення наркозів з використанням апаратів ШВЛ «DRAGER» LEON, що працюють по закритому контуру із низьким потоком газів.
  • Відкрито палату пробудження хворих після планових оперативних втручань.