ОПІКОВЕ ВІДДІЛЕННЯ

Гринчук Олександр Петрович

Відділення функціонує на базі обласної лікарні, має 30 ліжок. Кількість ліжок відповідає потребі області. В відділенні є 9 палат, 2 перев’язувальних, 1 операційна.В палатах розміщуються по 5-6 хворих. Розгорнутий блок інтенсивної терапії на 6 ліжок. Амбулаторно консультативний прийом здійснюється на базі обласної консультативної поліклініки співробітниками опікового відділення, а в позаробочий  час в відділенні – черговим лікарем.

На сьогоднішній день в опіковому відділенні нові технології використовуються, як при лікуванні опіків (місцеве та загальне лікування), так і при лікуванні травм з дефектами шкіри та трофічних виразках. Крім того широко застосовується нові методики при рубцевих деформаціях.

В місцевому лікуванні опікових ран, при поверхневих опіках впроваджені операції дермобразії та покриття ран "Аквагелем". При глибоких опіках у хворих незалежно від вікової категорії впроваджені ранні некректомії з одномоментною ксенопластикою, або покриття ран "Аквагелем" при обширних опіках та одномоментною аутодермопластикою або пластикою місцевими тканинами, при локальних опіках. При травмах з дефектом шкіри впроваджено операції клаптями на ніжці та дермотензії.

При рубцевих деформаціях з косметичними вадами впроваджено операції пластики місцевими тканинами з одномоментною ліпосакцією, або ліпофілінгом. Для місцевого лікування рубців останній рік широко використовуються : "Келлофібраза". "Каріпаїн". сіліконові пластинки на всі частини тіла, крім обличчя, де використовується сілікогель в комбінації з компресійним одягом.

Гринчук Олександр Петрович 1960 року народження лікар

Завідуючий відділенням

Пацаранюк Олександр Дмитрович 1979

лікар-Комбустіолог

 Хуторцова Оксана  Анатоліївна 1970

Лікар Комбустіолог

Кабачинський Максим  Костянтинович 1980 лікар

реаніматолог- анестезіолог

Максі мов Сергій Леонідович 1969 лікар

реаніматолог-анестезіолог

Литовка Вікторія Олександрівна 1980 лікар

анестезіолог- реаніматолог

 Бойчук Павло  Анатолійович 1979

Лікар анестезіолог